۴:۵۷:۰۷ - یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دادستان نیویورک:دانشگاه ترامپ از ابتدا تا انتها فریبکاری بود
دادستان کل ایالت نیویورک ادعاهای دونالد ترامپ مبنی بر پیروزی در پرونده فریبکاری در دانشگاه خود را دروغ مکرر خواند و با کلاهبردارخواندن ترامپ تصریح کرد که وی حتی در صورت پیروزی در انتخابات درمقابل این شکایات مصون نخواهد بود.

 

به گزارش   ایرنا ، اریک شایدرمن دادستان کل ایالت نیویورک روز پنجشنبه در گفتگو با شبکه خبری ا بی سی دونالد ترامپ را متهم به دروغ گویی کرد و گفت برغم ادعاهای وی مبنی بر پیروزی در مورد پرونده فریبکاری های دانشگاه خود تا کنون همه دفاعیات او در دادگاه با شکست مواجه شده است.
وی با اشاره به تلاش ترامپ در استفاده و وادار کردن برخی از دانشجویان سابق این دانشگاه به شرکت کردن در برنامه های تلویزیونی برای شهادت دادن به نفع خود، این تلاش ها را بی فایده خواند و گفت که اظهارات عده ای در برنامه های تلویزیونی دفاعیه محسوب نمی شود و از هیچ گونه اعتبار و سندیت قانونی برخوردار نیست.
شایدرمن به صراحت ترامپ را متهم کرد که دانشگاه خود را بدون کسب مجوز قانونی از سوی مقامات مسئول دائر کرده و گفت که این محل در واقع هرگز یک دانشگاه نبوده و حقه بازی و فریبکاری با نام آن آغاز شده است.
وی تصریح کرد که ماجرای دائر کردن این دانشگاه و جذب دانشجویان از طریق تبلیغات خدعه آمیز و دریافت شهریه های کلان از ابتدا تا انتهاکلاهبرداری بزرگ بوده است.
دادستان کل ایالت نیویورک یادآور شد که پرونده شکایت های مربوط به دانشگاه ترامپ در اوت سال ۲۰۱۳ و پس از یک سال تحقیقات و مذاکرات با وی در دادگاه مطرح شد.
وی تصریح کرد که این پروند حتی درصورتی که ترامپ به کاخ سفید هم راه پیدا کند قابل پیگیری است و او در مقابل شکایت های مدنی از هیچ مصونیتی برخوردار نخواهد بود.

Print Friendly

پایگاه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران پایگاه اطلاع رسانی یادگار امام آیین نامه تشکل های اسلامی سیاسی دانشجویان تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
rfwbs-slide